O NÁS

Profesionalita a láskavitalbite

Kompletné krmivá VitalBite ponúkajú vyvážené zloženie, ktoré môže prispieť k zdravému každodennému životu našich štvornohých priateľov a teda aj k šťastiu majiteľov psov.

Či už sa jedná o pochúťky, dávané ako odmena, alebo pochvala pre psov, tak rovnako aj kompletné suché krmivo, či konzervované krmivo, alebo krmivá balené v ALU vreckách, sú navrhnuté tak, aby spĺňali fyziologické potreby psov všetkých vekových kategórií.

Sú ľahko stráviteľné a obsahujú kompletný rad bielkovín, tukov, uhľohydrátov, vitamínov a minerálov, takže chránia imunitný systém psov, pričom posilňujú svaly, prispievajú k výžive srsti, ako aj k zachovaniu zdravých zubov a kostí.

VitalBite krmivá pre psy boli vyvinuté v úzkej spolupráci s odborníkmi.

Vďaka svojej vysokej kvalite a vynikajúcemu zloženiu, pravidelná konzumácia zabezpečuje denné energetické nároky psov a udržuje ich v top stave.

Sme presvedčení, že vzťah medzi psami a ľuďmi je rovnako dôležitý pre obe strany. Staráme sa o ne a oni robia náš život úplnejším. Preto sa snažíme ponúknuť majiteľom psov pomoc v tejto prospešpej úlohe.

VitalBite krmivá pre psov ponúkajú neustále rastúci výber chutí, aby sa vám aj týmto pomohlo v starostlivosti o vašich štvornohých priateľov: naším poslaním je vyvíjať produkty, ktoré chutia tak mimoriadne, že každé jedlo sa stáva skutočným kulinárskym zážitkom. Za týmto účelom naša ponuka nespočíva len z krmív s obvyklou kuracou a hovädzou príchuťou: náš sortiment suchých krmív zahŕňa jahňacie a ryžu, zatiaľ čo naše konzervované krmivá zahŕňajú aj špeciality s králičím, hovädzím mäsom, ako aj cestoviny. Okrem našich jedinečných chutí, naše rôzne typy a balenia krmiva pre psov tiež pomáhajú vlastníkom poskytovať svojim miláčikom rozmanitosť rôznych výživných jedál.

VitalBite je jedným z hlavných – vedúcich a smerodajných značiek Partner in Pet Food, jedného zo značkových výrobcov krmív vlastnej značky pre domáce zvieratá v Európe. PPF dodáva svoje výrobky do 38 krajín prostredníctvom najväčších maloobchodných potravinárskych reťazcov. Skupina PPF so sídlom v Maďarsku má rad pridružených spoločností v celej Európe a firemná skupina má takmer 1400 zamestnancov v Maďarsku, Holandsku, Poľsku, v Českej republike a na Slovensku.